Tarzan ve Jane 2017 izle 1. Sezon Türkçe Dublaj 1080p
tattoo tattoo
tattoo tattoo
Tarzan ve Jane 2017 izle 1. Sezon Türkçe Dublaj 1080p
9.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.0 /10 (5)
6.0 IMDB Puanı 2 Yorum 4,809 Görüntülenme

Tarzan ve Jane 2017 izle 1. Sezon Türkçe Dublaj 1080p

Ormanlık bir alanda meydana gelen uçak kazasında mucizevi bir şekilde sağ kurtulmayı başaran Tarzan, Olağanüstü güçlerle donatılarak yeni hayatına ilk adımı efsanevi bir biçimde atmıştır. Genç tarzan, çocukluğunu geçirdiği ormanları dış tehditlere karşı korumak için elinden gelen tüm çabayı gösterecektir. Yanına cesur bir şehir kızı olan Jane'yi alarak güç birliği yapacaktır. Tarzan'ın süper güçleri ve Jane'in üstün zekası bir araya gelince ortaya kimsenin tahmin edemeyeceği düzeyde bir güvenlik kalkanı oluşuyor. Artık kimse karşılarına çıkmaya cürret edemeyecek, ormanları ele geçirmeye yeltenemeyecek ve huzurlarını bozacak hiç bir eylemde bulunamayacaktır. Edgar Rice Burroughs tarafından ilk olarak 1912 yılında yaratılan Tarzan karakteri, günümüzde hala popülerisini yitirmeyen çizgi roman karakteri olarak izlenmekte ve hatırı sayılır bir hayran kitlesi bulunmakta. tarzan 2017 türkçe dublaj çizgi film izle animasyonu kaç sezondan oluşacak. ? Sorunun yanıtı belirsizliğini korurken, Netflix'ten edindiğimiz haberlere göre dizinin 2. Sezonu 2018 yılında yayınlanacak.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Toplamda 8 bölümden oluşan Tarzan dizisinin bölümlerine ait konular şu şekilde;
  Tarzan 1. Sezon 1. Bölüm (Bir kahraman Doğuyor) : Bir goril tarafından uçak enkazından sağ olarak kurtulan tarzan, Kala adlı hayvan tarafından özel bitkisel ilaçlarla gücüne güç katar.
  Tarzan 1. Sezon 2. Bölüm (Jane ve Tarzan tanışıyor) : Kazanın ardından geçen macera dolu yıllar, Tarzan'ın Jane ile tanışmasına vesile olmuştur. Bu birliktelik düşmanlarına korku, dostlarına güven verecektir.
  Tarzan 1. Sezon 3. Bölüm (Şehir Ormanında) : İngiltere'nin Londra eyaletinde lise hayatındaki sarsıntılarla uğraşan Tarzan, Hayvan düşmanlarına ve kaçakçılarını gün yüzüne çıkarmak için Jane ile oldukça yoğun bir çaba sarf eder.
  Tarzan 1. Sezon 4. Bölüm (Tehlikeli Kurtarış) : Hayvanlara yönelik işkencelere ve kaçakçılığı dair yeni bilgiler edinen tarzan, bu kötü huylu insanları bularak ellerindeki masum hayvanları doğaya geri salmak için büyük babasından yardım ister.
  Tarzan 1. Sezon 5. Bölüm (İhanet) : Tarzan, Goril Kala'ya atılan bir itirafın asılsızlığını ortaya çıkarmak için gazeteci, televizyoncu ve yazarlarla psikolojik bir savaşa girecektir.
  Tarzan 1. Sezon 6. Bölüm (Havadan ve Denizden) : Tarzan ve Jane, İskoçya'ya giderek bir çiftlikte meydana gelen zehirlenmenin arkasındaki gizemi çözmeye çalışacaklardır.
  Tarzan 1. Sezon 7. Bölüm (Beyin'in Peşinde) : En büyük düşmanı tarafından, doğup büyüdüğü ormanı işgal etmek amacıyla buldozer gönderen azılı düşmanlar tarzan'ın pes edip rahat bırakılacaklarını düşünürler.
  Tarzan 1. Sezon 8. Bölüm (Ormanda Hesaplaşma) : Ormanları işgal altında olan Jane ve Tarzan bir başka sorunla yüzleşmek zorundadırlar. Kala kaçırılmış ve serbest bırakılması için tarzan'ın ormanı terk etmesi ve bir daha geri dönmemesi istenmektedir.
  Tüm bunların yanı sıra Türkçe Dublaj dizi izle filmleri hız kesmeden sitemize eklenecektir.

  Diğer Adları:

  Tarzan and Jane

  Yayın Tarihi:

  6 Ocak 2017

  Senaryo:

  Avi Arad

  Yapım Şirketi:

  Netflix

  Bütçe:

  1.500.000 $

  Box Office:

  2.500.000 $

  Yorumlar (2)

  film izle full hd film izle yerli film izle film izle 1080 tek part full hd hd filmi izle altyazılı tek part 1080p full hd izle yerli film izle aksiyon film izle 720p full hd izle güncel film izleme siteleri ayla izle aile filmleri aksiyon filmleri alt yazılı filmler animasyon filmleri bilim kurgu filmleri biyografi filmleri casusluk filmleri fantastik filmler gençlik filmleri gerilim filmleri gizem filmleri heyecan filmleri komedi filmleri korku filmleri macera filmleri polisiye filmler savaş filmleri suç filmleri türkçe dublaj filmler
  güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti