Stranger Things 2. Sezon Türkçe Dublaj izle 1080p
Stranger Things 2. Sezon Türkçe Dublaj izle 1080p
9.9
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.9 /10 (8)
8.9 IMDB Puanı 3 Yorum 5,806 Görüntülenme

Stranger Things 2. Sezon Türkçe Dublaj izle 1080p

Tuhaf Şeyler dizisinin 2. Sezonu ile yeniden karşınızdayız! İlk sezondan hatırlanacağı üzere Will'in esrarengiz bir şekilde yok oluşu tüm çevresini derinden yaralamış ve artık öldüğüne dair dedikodular tüm kasabayı sarmıştır. Tüm devlete bağlı birimler seferber olmuş ancak üzücü haber anneye ulaşmıştır. Bundan sonra annenin yapılacağı tek şey inancını kaybetmeden Tanrıya dua etmeye devam etmek.
Will'in kayboluşunun ardından geçen 1 yıl Hawkins'te sessizliğe yol açarak diğer tüm aile bireylerinin çocuklarının başına aynı şey gelmemesi için tedbirli olmaya davetiye çıkarmıştır. Bu sırada yaklaşan Cadılar Bayramı kutlamaları yapılacak mı? yapılmayacak mı? sorular kafalarda cevap bulmamışken Hopper, başından büyük işlere kalkışıyor. Bal kabaklarının bir hayli fazla olduğu bir tarlaya izinsiz giriş yapıp ölümle burun buruna geliyor. Nancy ise Barb hakkındaki akıl sır erdiremediği bir takım gerçekleri öğrenerek sarsılır.
Sezon Finali bölümünde Will ve kapkaranlık güçler arasındaki iletişim bağı her geçen gün güçlenmektedir. Dustin ve Steve'nin kimsenin beklemediği bir şekilde yakınlık kurması herkesi şaşırtıyor. Ortalama 50 dakika süren Stranger Things 2. Sezonu yılın en çok beklenen dizileri arasına girmeyi başardı.
Son olarak izleyicilerin merakla beklediği Stranger Things 3. Sezon Ne zaman? sorusunu cevaplamak istiyoruz. Netflix tarafından yapılan açıklamalara göre dizi 5. sezon olacak ve 3. Sezon 2018 yılında bizimle yani Filmups sitesinde yerini alacak. Daha fazla vakit kaybetmeden sizi bu meuhteşem baş yapıtla baş başa bırakıyoruz.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Tuhaf Şeyler 2

  Yayın Tarihi:

  27 Ekim 2017

  Senaryo:

  Matt Duffer, Ross Duffer

  Ödüller:

  2 Golden Globe Adaylığı. Diğer 21 ödül & 76 adaylık.

  Yapım Şirketi:

  Netflix

  Yorumlar (3)