Solis 2018 izle Türkçe Dublaj & Altyazılı
Solis 2018 izle Türkçe Dublaj & Altyazılı
1.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 1.0 /10 (1)
4.3 IMDB Puanı 3,874 Görüntülenme

Solis 2018 izle Türkçe Dublaj & Altyazılı

Yönetmen:

Solis filminin konusu nedir?
Kendine geldiği dakikadan itibaren nerede, niçin, nasıl ve neden gibi cevapsız soruları yanıtlamaya çalışan Troy Holloway, Uzay boşluğunda hızla güneşe doğru sürüklenmektedir. Gözlerini açar açmaz dehşet verici bir manzarayla karşılaşan astronotun içinde bulunduğu kapsül, rahat hareket etmesine engel olmakla birlikte yakıtı tükenmiş ve birden fazla arızayla iletişimi kopuk halde sonsuzluğa doğru ilerlemektedir.
Kaptan Roberts tarafından koordine edilen kurtarma operasyonu zayıfta olsa bir radyo frekansı sayesinde kendisiyle iletişim kurulacak düzeye gelmiştir. Yıllar önce evladını kaybetmiş ve onun acısına daha fazla dayanamayıp, yaşam arzusunu kaybetmiş bu acılı astronot için ölüm kendisi için hiçbir şey ifade etmemektedir. Güneşin kavurucu sıcaklığını dakikası dakikasına teninde hissederken aklına ilk gelen şey, kaybettiği oğluyla geçirdiği güzel anılardır.
Solis filminin oyuncuları kimlerdir?
Daha önce kısa metraj filmlerle ününe ün katmış Carl Strathie, Solis filmiyle ilk uzun metrajlı sinema filmini başarıyla sinemalara aktardı. Steven Ogg ve Alice Lowe gibi önemli yıldızları kadrosunda barındıran Bilim Kurgu kategorisindeki film pek çok ilki bünyesine katmıştır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Solis

  Yayın Tarihi:

  25 Ekim 2018

  Senaryo:

  Carl Strathie

  Yapım Şirketi:

  Focus

  Bütçe:

  15,000,000 $

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?