Ölümcül Deney: Vendetta – Resident Evil: Vendetta 2017 izle
9.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.0 /10 (1)
7.1 IMDB Puanı 2 Yorum 6,997 Görüntülenme

Ölümcül Deney: Vendetta – Resident Evil: Vendetta 2017 izle

2017 yılının en çok beklenen Animasyon, Bilim Kurgu ve Fantastik filmi olan Resident Evil: Vendetta Türkçe Dublaj izle veya Türkçe Altyazı izle yapımının konusu oldukça dikkat çekici!
Bilindiği üzere Ölümcül Deney son yılların seyirce seyir zevkini verme konusunda Aksiyon ve Maceranın dur durak bilmediği son derece popüler bir Sony markası. Filminin yanısıra, aynı zamanda oyun konsollarında da yıllarıdır hitini düşürmemiş kalite kokan bir başyapıt. Filmin konusu ise şu şekilde.
Alexander Institute of Biotechnology çalışanı Leon S. Kennedy ve Bağımsız projeler üreterek hayatına bir rota çizmeye çalışan Profesör Rebecca Chambers, New York'a zehirli ve ölümcül sonuçlar doğurabilecek bir virüsün salınacağı haberini alır. Ellerinden gelen tüm olanakları virüsün yayılmasını önlemek için kullanan ikili, son çare olarak Chris Redfield'den yardım istemiştir. Yardım çağrısına sessiz kalmayan Redfield, ölüm tacirlerinin korkulu rüyası olmaya ant içmiştir. Savaş şimdi başlıyor! ve Onun karşısında hiçbir güç duramaz! Büyük bir beğeniyle izleyeceğinizi veya indireceğinizi umduğumuz seri filmi 1080p kalitesinde seyredebilirsiniz. İzlediğiniz filmlere yorum yapmanız, diğer ziyaretçilerimizin için bir yol haritası oluşturacak ve zaman kaybetmelerine mani olacaksınız. Hatırlatmakta son derece fayda gördüğümüz bir diğer konu ise, yapımcıların 2018 yılında yeni bir filmin müjdeli haberini vermesidir. Özellikle oyun sevenlerin büyük bir merakla beklediği efsanevi yapımı Takanori Tsujimoto yönetmiştir. Filmups ekibi olarak İyi seyirler dileriz. Hoşça kalın.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Resident Evil: Vendetta

  Yayın Tarihi:

  27 Mayıs 2017

  Senaryo:

  Makoto Fukami, Joe McClean, Joe McClean

  Yapım Şirketi:

  Sony

  Yorumlar (2)