Marvel's The Punisher 1. Sezon Türkçe Dublaj izle
Marvel’s The Punisher 1. Sezon Türkçe Dublaj izle
9.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.0 /10 (6)
9.1 IMDB Puanı 5,575 Görüntülenme

Marvel’s The Punisher 1. Sezon Türkçe Dublaj izle

Frank Castle Amerikada bir deniz piyadesidir. Afganistan'da bir meseleye dahil olur ve belgelerde ismi ölü olarak kaydedilerek gösterilir. birçok zorluğu göğüslemek zorunda kalır. hayata bir sıfır yenik başlamış olmasına rağmen müşküller hiç peşini bırakmaz. Karşısına çıkan engelleri alt etmeyi başarmıştır. Ancak bu seferki engel hayatını tarumar etmiştir.
Hayatının anlamı olan eşi ve biricik oğlu bilmediği kişilerce öldürülmüştür. Frank uzun bir süre bu olayın tesirinden kurtulamaz. Kendine geldiğinde intikam şerbetine susamıştır artık tek gayesi biricik ailesinin öcünü almaktır. İntikam peşinde koşarken kendisini alamadığı bir komplonun içinde bulur.
Yeraltı dünyasının karanlık dehlizlerini arşınlamak zorunda kalacak ve süre zarfında yalnız kendi ailesinin değil başka insanların da cinayetlere kurban gittiğini görecektir. Yalnızca kendi intikamını almak için çıktığı yolda daha birçok insanın da intikamını yüklenecektir. Dizinin encamı ise bir başka caniliği gözler önüne sermesi bakımından çok çarpıcıdır. The Punisher dizisi her bölümü ortalama 50 dakikadan oluşan ve 9.1 IMDB puanına sahip Netflix yapımı mistik olaylarla çevrili olağanüstü bir dizidir. Dizi IMDB TOP250 listesinde 23. sıradadır. Merakla beklenen sorular arasında The Punisher 2. Sezon Ne Zaman?
Netflix ve Marvel evreni yapımcılarından edindiğimiz bilgiye göre 2018 yılının Bahar aylarında yayınlanacak ve izleyenlerin beğenisine sunulacak.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  2017 yılında Netflix tarafından gösterime giren Marvel's The Punisher dizisi yayınlanır yayınlanmaz tüm dünyanın ilgisini çekmeyi başardı. Öyle ki, Marvel hayranları ekranları başında 2. Sezon ne zaman başlayacak diye heyecanla bekliyor. Türkçe Dublaj izlemenin keyfi hiç bu kadar kolay olmamıştı.

  Diğer Adları:

  The Punisher

  Yayın Tarihi:

  18 Kasım 2017

  Yapım Şirketi:

  Netflix

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?