Ketenpere 2017 Yerli Film (Sansürsüz) izle
7.9
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.9 /10 (28)
4.3 IMDB Puanı 14 Yorum 153,319 Görüntülenme

Ketenpere 2017 Yerli Film (Sansürsüz) izle

Sempatik kişiliği, eğlenceli yapısı ve ilgi çeken bir espri anlayışına sahip olan Kalender, yakın akrabalarından birinin Cast şirketinde yardımcı oyuncu olarak görev yapmaktadır. Yakın çevresindeki arkadaşlarına ara ara ufak tefek roller veren ve bunu karşılıksız yapan Kalender'in tek sorunu gereğinden fazla iyi niyetli olmasıdır.
Hayalindeki tek şey sevdiği kız İmge ile bir yuva kurup tüm zamanını ona adamak. Ancak akrabasının isminin geçtiği bir mail ile ortalık fena halde karışır. Sebepsizce hapse atılan bu talihsiz adam için yolun sonu gözükse de hala geleceğe dair umudunun yitirmemiştir. Hapishanede tanıştığı Vefa adındaki bir adamla çıktıktan sonraki hayatına ilişkin planlar yaparak konumunu avantaja çevirmeyi hedefliyor. Üstelik çıktıktan sonra İmge onu hala bekliyor mu diye kafası bir hayli karışık. Sonuç olarak birbirinden eğlenceli dakikalar geçireceğiniz bu Şafak Sezer filmi, yaklaşık 1 saat 45 dakika süren Türk filmidir.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Şoke edeci bir olayla aniden cezaevinin yoluna giren Şafak Sezer, girmeden önceki ve girdikten sonraki hayatı arasında büyük bir çelişkide kalıyor. Ketenpere filmi kahkahalar atarak izleyeceğiniz mükemmel bir film. Haydi daha fazla beklemeden izlemeye başla.

  Diğer Adları:

  Ketenpere

  Yayın Tarihi:

  03 Kasım 2017

  Senaryo:

  Şafak Sezer

  Yorumlar (14)