Ekşi Elmalar – Bir Yılmaz ERDOĞAN Filmi | Filmups.Com - Full HD film izleme sitesi.

Ekşi Elmalar – Bir Yılmaz ERDOĞAN Filmi

21 Ağu 2016
admin

Kelebeğin Rüyası ve Russell Crowe’ın yazıp yönettiği Son Umut filmlerinin ardından tekrar kamera karşısına geçen Erdoğan bu kez karşımıza yazıp yönettiği Eki Elmalar filmi ile Türkiye’nin yakşalık 30 yıllık geçmişini perdeye taşıyor.

Kalabalık bir ailenin ve aynı zamanda belediye başkanı olan Aziz Özay (Yılmaz Erdoğan) yakın siyasi tarihten esintiler yaptığı bu yapıtta başrolünü de üstleniyor.
Prodüksiyon’u BKM Film’in üstlendiği Ekşi Elmalar yeni sezonun en iddialı yapımına imzasını atmış durumda. Oldukça geniş ve tecrübeli oyuncu kadrosu ile karşımıza çıkacak olan Ekşi Elmalar filminde başrollerinde Yılmaz Erdoğan, Farah Zeynep Abdullah, Songül Öden, Şükran Ovalı, Devrim Yakut, Şükrü Özyıldız, Fatih Artman, Ersin Korkut, Caner Cindoruk ve Cezmi Baskın yer alıyor.

Fragman Yayınlandı

Hakkâri Belediye Başkanı olan Aziz ÖZAY (Yılmaz Erdoğan) ve birbirinden güzel kızlarının Muazzez, Türkan ve Safiye’nin elma bahçesinde olan evlerinde başlayan hikâye Antalya’da son buluyor.

Yönetmen: Yılmaz ERDOĞAN

Oyuncular: Yılmaz ERDOĞAN, Songül ÖDEN, Farah Zeynep ABDULLAH, Şükran OVALI, Devrim YAKUT, Şükrü ÖZYILDIZ, Fatih ARTMAN, Ersin KORKUT

Senaryo: Yılmaz ERDOĞAN

Yapım: BKM

Ekşi Elmalar

Ekşi Elmalar

Ekşi Elmalar

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?