Çakallarla Dans 5 Full HD Tek Parça (Sansürsüz) izle - Part 2
Çakallarla Dans 5 Full HD Tek Parça (Sansürsüz) izle
5.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.8 /10 (14)
6.9 IMDB Puanı 3317 Yorum 93,645 Görüntülenme

Çakallarla Dans 5 Full HD Tek Parça (Sansürsüz) izle

Çakallarla Dans 5 konusu nedir?
Serinin önceki filmlerine nazaran komedi ve macera yönü bir hayli ağır basan Çakallarla Dans filmi, hakim karşısına çıkan ekibin iyi niyet ve içeride kaldıkları süre boyunca etrafındakilerle sorunsuz geçinmeleri şartı tahliye olmalarında çok büyük bir etken sağlamıştır. Ancak şartlı tahliyenin en şaşırtıcı şartlarından biride üyelerin birbirlerine 100 metreden fazla yaklaşmamaları, hatta iletişim dahi kuramaması yasağının getirilmesidir. Uzun bir süre bu kurala uyan ekibin tekrar bir araya gelmesi kaçınılmaz gibi görünüyor. Çünkü Gökhan'ın yıllar önce birinden peydahladığı 17 yaşında bir kız ortaya çıkmış ve babasının kendisine sahip çıkmasını beklemektedir. Tüm bunlar yaşanırken Sinan ismindeki zengin züppe biri kızını baştan çıkarır. Bu ikiliyi derhal ayırması gerektiğini ancak bunu tek başına yapamayacağının bilincinde olan Gökhan'ın ekibin diğer üyelerinden yardım istemesi an meselesidir. Şartlı tahliyenin ardından ekibin yeniden bir araya gelmesi olağanüstü bir gelişme gibi görünse'de yasağı delmenin yaptırımlarını iş işten geçince anlamalı pek uzun sürmemektedir.
Çakallarla Dans 5 Ne zaman çıkacak?
Dört gözle beklenen komedi tufanın konusunda bahsettik. Şimdi gelelim filmin yayınlanacağı tarihe. Yapımcı firmanın belirttiği tarih 8 Kasım 2018. Yani Türk Sinemalarında heyecanla yerimizi alacağımız serinin 5. filmi çok yakın bir zaman içinde sitemizde olacak.
Çakallarla Dans 5 kadrosunda kimler var?
Uzun bir aradan sonra tekrar hayranlarıyla buluşan ve gişe hasılatı yapması beklenen Çakallarla Dans 5 filminin kadrosunda Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Murat Akkoyunlu, Timur Acar, Didem Balçın gibi isimler yer almaktadır.
Çakallarla Dans 5 Full Tek Parça Youtube izle
Filmin yönetmenliğini daha önceki serilerinde olduğu gibi Murat Şeker oturmaktadır. Senaryosu için 2 yıl beklenen ve 8 aylık bir çekimin ardından beyazperye aktarılacak ve birbirinden yıldız oyuncunun rol alacağı Yerli Komedi filmi için geri sayım başladı.


çakallarla dans 5 izle

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Çakallarla dans 5

  Yayın Tarihi:

  8 Kasım 2018

  Senaryo:

  Murat Seker, Ali Tanriverdi

  Yapım Şirketi:

  TAFF

  Bütçe:

  2.000.000 $

  Yorumlar (3.317)