Black Mirror 4. Sezon 1. Bölüm Türkçe Dublaj izle
Black Mirror 4. Sezon 1. Bölüm Türkçe Dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.9 IMDB Puanı 1 Yorum 3,237 Görüntülenme

Black Mirror 4. Sezon 1. Bölüm Türkçe Dublaj izle

Netflix tarafından yayınlandıktan kısa bir süre sonra tüm dünyanın ilgisini çeken Kara Ayna yani Black Mirror dizisi 29 Aralık 2017 tarihinden itibaren tüm dünya ile aynı anda sitemizde yayınlandı. Emmy ödüllerine layık görülen dizi serisinde çok ünlü oyuncular rol almakta. Dizi tarihi boyunca belkide türünün en ilginç konusuna ev sahipliğe yapan bu muhteşem eserin 6 bölümden oluşacağını ve her bölümün Türkçe Altyazı dil seçeneğiyle yayınlanacağını belirtelim.
Gelelim dizinin 1. Bölüm konusuna. İlk izlenimime göre yönetmen Toby Haynes Star Trek filminden bayağı bir etkilenmiş olacak ki ilk bölümde teknolojik gelişmelere değinmiş. Geminin kaptanı Robert Daly, ekibini engin bilgisiyle yönetirken tüm mürettebata karar verme noktalarında cesaret vermektedir. Gemiye yeni katılan bir üye ise yeni takım arkadaşlarından pekte memnun değilmiş gibi görünüyor. Ancak onun niyeti kimsenin görmediği bir gizemi çözerek düşmanlarının dışarıda değil içeride olduğunu bildirmektir. Elde ettiği ipuçları sayesinde geminin kaptanını başına gelecek beladan uzak tutabilecek mi veya arkadaşlarının algısını değiştirebilecek mi bunu zaman gösterecek. Sözü daha fazla uzatmamak istiyoruz. Black Mirror 4. Sezon izle dizisi istediğiniz gibi birden fazla kalite seçenekleriyle sitemize eklendi.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Black Mirror 4. Sezon yep yeni maceralarla tekrar ekranları başına geçecek hayranlarını çıldırtmak üzere. Nette ilk olarak sadece sitemizde yayınlanan bu eşsiz diziyi ne kadar beğeneceğiniz tahmin bile edemiyoruz.

  Diğer Adları:

  Black Mirror

  Yayın Tarihi:

  29 Aralık 2017

  Senaryo:

  William Bridges, Charlie Brooker

  Yapım Şirketi:

  Netflix

  Yorumlar (1)